to top

Wyzwanie: rzęsy jak nowe!

Witajcie!

Chciałabym dzisiaj napisać trochę o wyzwaniu jakie podjęłam 🙂 Chodzi o wyzwanie rzęsowe. Zauważyłam jakiś czas temu, że nie są już tak gęste i mocne, zdarza im się wypadać częściej i więcej.

Rzęsy jak nowe!

Co więc w takiej sytuacji można zrobić? Jest wiele sposobów, bo możemy po prostu pokochać nasze rzęsy takie jakie są, możemy kupić odżywkę do rzęs lub doklejać sztuczne.

Hmmm a jeśli kupimy pomadkę do ust, tak pomadkę! A konkretnie pomadkę do ust firmy Alterra (rumiankowa pomadka do ust), którą możemy znaleźć w Rossmanie. Ma bardzo naturalny skład, nie zawiera barwników, konserwantów oraz silikonów. Kosztuje około 5 zł, więc w sumie nie tracimy zbyt wiele, a możemy zyskać piękne, wyraźnie gęstsze rzęsy. Już od dłuższego czasu kusiło mnie przetestowanie tej pomadki, dużo o niej przeczytałam, widziałam efekty u innych dziewczyn i w końcu zaczęłam działać!

 rzęsy jak nowe

 

Używanie jest bardzo proste, ale oczywiście efekty wymagają systematyczności. Potrzebujemy: pomadki, szczoteczki do rzęs (ja oczyściłam szczoteczkę po moim dawnym tuszu) oraz minuty po wieczornym demakijażu. Nabieram produkt równomiernie na szczoteczkę i wcieram w rzęsy tak jakbym nakładała tusz. Aplikacja jest bardzo przyjemna, dobrze się rozkłada na rzęsach. Nie podrażnia oczu a to bardzo ważne, bo strefa wokół oczu jest szczególnie wrażliwa. I gotowe!

Przez noc pięknie się wchłania, nie ma po niej śladu. Rano wystarczy przetrzeć oczy ulubionym tonikiem lub przemyć wodą. To właściwie tyle 🙂 Możemy przystąpić do makijażu jak zawsze!

rzesy po pomadce rzęsy jak nowe

Na efekty musimy poczekać co najmniej dwa tygodnie, po miesiącu rzęsy powinny być gęstsze, wydłużone, mocniejsze. Więcej napiszę Wam po miesiącu stosowania. Przekonamy się czy pomadka do ust może być alternatywą odżywki do rzęs! Zapraszam Was do śledzenia na bieżąco bloga 🙂 Podejmijcie wyzwanie rzęsowe razem ze mną, sprawdzimy efekty wspólnie!

Pozdrawiam,

Daria

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

  • Ma

    Podejmuję wyzwanie, dziś lecę do rossmana 🙂

    2 kwietnia 2014 at 13:47 Odpowiedz

Leave a Comment