to top

Recenzja: Róż Bell 2Skin

Hej wszystkim!

Przyszedł czas na kilka słów o różu, o który pytacie najczęściej! Używałam go w filmiku „makijaż podkreślający oczy”. Zaczynamy!

Róż Bell 2Skin

Opis producenta: Ultralekki, satynowy, o wyjątkowo miękkiej strukturze zapewniającej komfort aplikacji. Posiada wielofunkcyjne działanie: rozświetla cerę, uwydatnia kości policzkowe, optycznie wyszczupla twarz. Formuła różu z domieszką miki pozwala uzyskać jednolity, „muślinowy” kolor. A specjalnie uzyskana krzemionka zapewnia wygładzenie nierówności, pozostawiając policzki gładkie jak jedwab.

Opakowanie

Estetyczne, solidnie wykonane. Zamknięcie typu „klik” – wielki plus, ciągłe otwieranie i zamykanie nie jest problemem. Napisy się nie ścierają, ogólnie bardzo trwałe.

Róż - Bell 2 skin

Produkt:

W opakowaniu znajdziemy 4,5 g matowego różu. Mamy 5 kolorów do wyboru. Ja posiadam 052. W opakowaniu wygląda na brudny róż, ale kiedy nałożę go na kości policzkowe ma piękny, delikatny różowy kolor. Intensywność możemy budować dokładając stopniowo kolejną warstwę.

Konsystencja jest bardzo satynowa, aplikacja dzięki temu jest bardzo przyjemna. Po nałożeniu produktu skóra jest piękne rozświetlona, pełna zdrowego blasku i miękka w dotyku.

Róż Bell 2Skin

Moja opinia:

Róż świetnie sprawdził się na mojej często przesuszonej skórze. Nie podkreślał suchych skórek. Pięknie rozświetla, pozostawia skórę promienną, daje efekt wypoczętej i komfortowo „nosi” się go na policzkach. Uwielbiam go za kolor, przyjemną konsystencję, trwałość i cudowne satynowe wykończenie.

zdjecie

Cena/jakość/dostępność

Produkt nie jest z najwyższej półki cenowej. Jego cena waha się w granicach około 10 zł. W kategorii jakość/cena wypada rewelacyjne: pigmentacja jest dobra, trwałość bez zastrzeżeń, satynowe wykończenie i piękny efekt. Z dostępnością również nie ma problemu (drogeria Natura, okresowo w Biedronce, w mniejszych drogeriach).

jakość: 4,5/5

cena/jakość: 5/5

Jacy są Wasi różowi ulubieńcy? Czy lubicie używać różu do podkreślenia kości policzkowych?

Daria

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment