to top

Moje trzy hity: paznokcie!

Witajcie!

Po dość nieoczekiwanej przerwie, za którą bardzo przepraszam wracam do Was z kolejnymi tematami! Przejdę do sedna sprawy. Przygotowałam dla Was wpis o moich ulubieńcach od spraw paznokciowo-dłoniowych 🙂 Zapraszam do czytania!

Moje trzy hity: paznokcie

Tę odżywkę z pewnością dobrze znacie, jeśli nie z własnych doświadczeń to z mojego filmiku z ulubieńcami marca. Tutaj znajdziecie przypomnienie 🙂 Jest to najskuteczniejsza odżywka do paznokci o tak wielofunkcyjnym działaniu. Firma Eveline bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła tym produktem. Używam jej już dość długo, nie pamiętam nawet ilości buteleczek, które zużyłam 🙂 Opis znajdujący się na opakowaniu pokrywa się w 100% z efektami. Nigdy nie narzekałam na moje paznokcie, ale po odżywce rosną jak szalone, nie rozdwajają się, są bardzo mocne i odporne na wszelkie uderzenia. Sposób w jaki ja jej używam jest prosty: w ciągu czterech dni nakładam po jednej warstwie odżywki, ostatniego dnia zmywam i cykl powtarzam aż do znudzenia lub uzyskania upragnionego efektu. Często też stosuje ją jako bazę pod inne lakiery, aby zabezpieczyć w ten sposób płytkę paznokcia.

paznokcie hity

Poleciłabym ją każdej dziewczynie, bez wyjątku! Nawet jeśli macie piękne paznokcie to będą jeszcze piękniejsze! Możecie zażegnać problem rozdwajania, kruchości, łamliwości i nie będziecie czekać tygodniami na długie paznokcie.

Mój sprawdzony krem Isana, czyli także ulubieniec marca i nie tylko. Kupiony pod wpływem opinii na YouTube i wizażu. Jeszcze nie spotkałam tak dobrego i szybko działającego kremu do rąk. Ratował mnie pod koniec zimy. Moje dłonie były bardzo wysuszone, skóra piekła a ja nie mogłam znaleźć ratunku. Całe szczęście, że Rossmann jest po drodze do domu 🙂

Krem zawiera 5% urea, masło shea, panthenol i wosk pszczeli. Połączenie tych składników sprawia, że krem jest odżywczy i wartościowy. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia nieprzyjemnej lepiącej warstwy. Cena za tak dobry kosmetyk jest świetna, bo około 5 lub 6 zł. Z pewnością nie będzie to ostatnia tubka, która znajdzie się w mojej pielęgnacyjnej szafce.

paznokcie hity 1

Ostatnim produktem, o którym chciałabym Wam opowiedzieć jest zmywacz do paznokci firmy Delia. Jest to produkt dwufazowy, nie zawiera acetonu. Niebieska faza zmywa lakier, różowa wzmacnia i wygładza płytkę. Cena to około 4-5 zł za 200 ml.

Opis producenta: Dwufazowy zmywacz bezacetonowy, wzmacniająco-wygładzający. Wyjątkowo delikatna, pachnąca formuła szybko i skutecznie usuwa lakier. Górna – niebieska faza zmywacza odpowiada za perfekcyjne zmycie lakieru, natomiast dolna – różowa zawiera pielęgnacyjne składniki, które wzmacniają i wygładzają paznokcie oraz nawilżają skórki wokół.

Radzi sobie bardzo dobrze z każdym lakierem, niezależnie od ilości warstw czy koloru. Nie przesusza skórek wokół paznokci. Nie jest to odkrycie roku, ale z pewnością wykonuje swoje zadanie. Ogólnie jest na plus.

paznokcie hity 2Tak prezentują się moje trzy hity: paznokcie. Z pewnością zdecydowanym ulubieńcem jest odżywka, która jest dla mnie niezastąpiona!

Jakie produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci są Waszym odkryciem? Czy używałyście lub używacie jakiegokolwiek z moich hitów? Zapraszam do komentowania 🙂

Pozdrawiam,

Daria

 

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment