to top

Makijaż dla brązowych oczu

Witajcie!

Czas na Makeup! Tym razem makijaż dla brązowych oczu. Propozycja, która podkreśli tęczówkę i wydobędzie urodę oczu jeszcze bardziej! Zapraszam na kolejny tutorial.

Makijaż dla brązowych oczu

Na blogu pojawił się już makijaż dla zielonych (KLIK) oraz niebieskich (KLIK) oczu. Jednak makeup, który podkreśli piwną bądź brązową tęczówkę stworzyłam dopiero teraz. Sama jestem posiadaczką właśnie takiego koloru, więc mogę zaprezentować Wam tę kolorystykę najlepiej jak tylko potrafię!

Makijaże, które wykonuje na co dzień są bardzo proste, głównie używam brązów, bo uwielbiam taką kolorystykę. Jednak kiedy chcę podkreślić i zaznaczyć oczy używam niebieskich bądź fioletowych cieni. Efekt jest od razu widoczny! To właśnie spojrzenie jest na pierwszym planie i przyciąga całą uwagę! Oczywiście intensywność kolorów zależy już tylko od Waszych preferencji. W tutorialu zobaczycie również dwie propozycje makijażu ust- jedną delikatną – drugą bardziej szaloną!

Mam nadzieję, że makeup przypadł Wam do gustu! Jakie kolory dominują w Waszych makijażach?

Makijaż dla brązowych oczu – film

Bądź ze mną na bieżąco!

Blog: www.makeupdarii.pl
YouTube: https://www.youtube.com/user/MakeupDariiYT
Facebook: http://www.facebook.com/makeupdarii
Instagram: http://www.instagram.com/makeupdarii
google+: http://plus.google.com/103864198847897633262/posts

Pozdrawiam serdecznie!

Makijaż dla brązowych oczu – zdjęcia

makijaż dla brązowych oczu 1

makijaż dla brązowych oczu 1 2

makijaż dla brązowych oczu 1 3

makijaż dla brązowych oczu 5

3

2

1

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment