to top

Pielęgnacja włosów i ciała – nowości

Hej Kochani!

Ogromnie się cieszę, że nadszedł czas na kolejny wpis! Wracam do tematu pielęgnacji, która jest niesamowicie istotna. Pisałam już o kosmetykach do twarzy, do makijażu a tym razem pielęgnacja włosów i ciała – nowości.

Czas, czas, czas … ⏰

Edytując film przypomniałam sobie, a w zasadzie uświadomiłam, że minęło lato, dwa miesiące, ponad 60 dni. Kiedy? Nie mam bladego pojęcia! Na wstępie filmu opowiadam, że będę wyjeżdżać do domu, ale za kilkanaście dni będę wracać do Szczecina 🙂 Za kilka dni będę rownież o rok starsza – a tak na marginesie, czy Wy rownież uwielbiacie obchodzić swoje urodziny? Kiedyś wydawało mi się, że dwadzieścia kilka lat to ogromnie dużo, moja wyobraźnia kończyła się dużo wcześniej, uff dobrze, że udało mi się dożyć! Brakuje mi już nagrywania filmów, porozmawiania z Wami, dobra wracam do tematu!

image

image

Pielęgnacja włosów i ciała – nowości

Czy lubisz pielęgnację włosów i ciała? Czy codzienne czynności z tym związane sprawiają Ci przyjemność, czy może są dla Ciebie koniecznością? A gdyby tak umilić sobie czas i połączyć przyjemne z pożytecznym? Jest na to pewien sposób – kosmetyki, które mają świetne zapachy, rewelacyjne działają i dodatkowo nie wyczyszczą Ci portfela/konta do reszty! Poznaj je razem ze mną! Zapraszam do oglądania!

Pielęgnacja włosów i ciała – nowości

 

Pielęgnacja włosów i ciała – nowości

WŁOSY

– Dove – szampon do włosów Oxygen & Moisture

– Isana Professional – szampon i odżywka Farbglanz Braun

– Isana Professional – szampon i odżywka Power Volumen

– Batiste – suchy szampon Original

CIAŁO

– Bielenda – pianka brązująca

– Lirene – mus brązujący

– Isana – żel pod prysznic o zapachu mango

– Yves Rocher – woda toaletowa i żel pod prysznic o zapachu malezjańskiego kokosa

– Caramance – woda termalna

Jakie kosmetyki rozpieszczją Ciebie przy codziennej pielęgnacji? A może pokazane przeze mnie produkty są Twoimi ulubieńcami? Mam nadzieję, że zaciekwiłam Cię wpisem i filmem, jeśli tak to zostaw łapkę w górę i kliknij lubię pod dzisiejszym wpisem – to tylko sekunda, za którą serdecznie Ci dziękuję!

Ściskam mocno! Do kolejnego wpisu ????

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Blog: www.makeupdarii.pl
YouTube: https://www.youtube.com/user/MakeupDariiYT
Facebook: http://www.facebook.com/makeupdarii
Instagram: http://www.instagram.com/makeupdarii
google+: http://plus.google.com/103864198847897633262/posts

 

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment