to top

Test podkładu L’Oreal Infallible 24h Matte

Podkłady, czyli kosmetyki, które bardzo lubię testować! Mogę w łatwy sposób sprawdzić ich trwałość, konsystencję i krycie. Po przeczytaniu opisu producenta zawsze mam ogromne oczekiwania i wierzę, że choć trochę się to sprawdzi. Jak było w tym przypadku? Zapraszam na test podkładu L’Oreal Infallible 24h Matte.

Test podkładu L’Oreal Infallible 24h Matte

test podkładu l'oreal infallible

Jeśli śledzicie wszystkie moje wpisy oraz filmy, to doskonale wiecie, że bardzo lubię testować i recenzować kosmetyki. Dzięki ostatniemu uzupełnieniu mojego kuferka mam nowości, które mogę dla Was sprawdzać. Jak już wspomniałam podkłady są przeze mnie szczególnie lubiane, ponieważ można skonfrontować opis z rzeczywistością. Nie przedłużając – przejdźmy do rzeczy – test podkładu L’Oreal Infallible.

HAUL ROSSMANN -49% TWARZ | LISTOPAD 2015

Opis producenta:

* Formuła z perlitem minimalizuje nadmiar sebum. lekka konsystencja podkładu dla naturalnego i świeżego wyglądu. formuła wzbogacona w polimery daje matowe wykończenie przez 24 h. Bez błyszczenia. Bez ciężkości. Bez efektu maski.

Opakowanie:

Produkt zapakowany jest w bardzo poręczną tubkę o pojemności 35 ml. Pod zakrętką kryje się precyzyjny aplikator, którym bez problemu można dozować podkład. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Miła dla oka jest także szata graficzna, która jest zmatowiona, co jest bardzo spójne z całością. Cena waha się od 55 do 60 zł, zależnie od sklepu. Do wyboru mamy pięć odcieni, ten który wybrałam to 11 Vanilla.

Konsystencja: 

Podkład jest bardzo przyjemny w nakładaniu, łatwo się go rozprowadza. Nie jest zbyt rzadki, nie rozlewa się na wszystkie strony świata. Nie jest również zbyt gęsty i nie zasycha na twarzy nim zdążymy wybrać pędzel. Aplikacja jest łatwa i nie ma w tej kwestii większych trudności. Nie wyczułam zapachu tego produktu, więc najpewniej jest bardzo delikatny, ale kompletnie nie drażniący nosa 😉

Czas przejść do filmu, gdzie poświęciłam sporo czasu na opowiedzenie o wszystkich istotnych szczegółach. Dowiecie się dlaczego testowałam ten podkład dwukrotnie i oczywiście, co o nim sądzę. Mam nadzieję, że test podkładu  L’Oreal Infallible będzie się Wam podobał i z przyjemnością go obejrzycie. Zapraszam serdecznie do komentowania. Dajcie znać czy miałyście ten podkład i jak sprawdza się u Was?

Pozdrawiam serdecznie 😉

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment