to top

Haul & DIY – inspiracje na święta

Do Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko lub aż miesiąc. Ten właśnie czas poświęcę głównie na filmy z inspiracjami, lecz nie tylko makijażowym. Dzisiaj rozpoczynamy wspólnie nowy, magiczny, świąteczny cykl! Zapraszam serdecznie na Haul & DIY – inspiracje na święta.

Haul & DIY – inspiracje na święta

 

haul&diy - inspiracje na święta

Haul & DIY – inspiracje na święta

Dzisiejszy post i film powstały bardzo spontanicznie. Nie planowałam rozpoczęcia świątecznego cyklu pokazaniem inspiracji dekorowania mieszkania, ale sprawiło mi to tak ogromna frajdę, że nie mogłam się powstrzymać. Wykonanie wszystkich dekoracji jest bardzo proste a mieszkanie nabiera bardzo przyjemnego i ciepłego klimatu. Szczególnie wieczory i ranki, kiedy budzę się i widzę śnieg padający za oknem i czuje piękny zapach waniliowych świec to uwierzcie, że nastraja mnie to niesamowicie pozytywnie! Zacznijmy więc Haul & DIY – inspiracje na święta wspólnie i wprowadźmy cudowny klimat do naszych mieszkanek/domków 😉

  • Zaczęłam od generalnego sprzątania – nie pominęłam nawet najciemniejszych zakamarków;) to od razu sprawia, że mieszkanie jest jaśniejsze, pięknie pachnie i wpływa na nasz nastrój.
  • I tu zaczyna się już sama przyjemność i zabawa – jeśli macie dzieci to również włączcie je do wspólnego ozdabiania, spędzicie świetnie czas!

Moje Haul & DIY – inspiracje na święta

Wybierając ozdoby myślałam o tym, co mam już w mieszkaniu i czego będę mogła użyć. Po pierwsze wazon z ozdobą. Tutaj możecie stworzyć przepiękne dekoracje. U mnie wystarczyły 3 przedmioty: wazon, sztuczny śnieg, świeczka. Oto efekt:

haul&diy - inspiracje na święta 2

Kolejna inspiracja wymaga przygotowania: podstawki, sztucznego śniegu, świec, małej dekoracji. Możecie również użyć zebranych samodzielnie przedmiotów: szyszki (potraktowane złotolem, brokatem czy sztucznym śniegiem), gałązki świerku, to również wyglądać będzie wspaniale.

haul&diy - inspiracje na święta 3Pozostałe przedmioty jako dopełnienie: świece, tabliczka, latarenka, podkładki, sztuczny śnieg, szablony i inne. W Internecie znajdziecie szablony do wycięcia, wystarczy wydrukować je na papierze technicznym (jest bardziej trwały i będziecie mogli użyć go kilkakrotnie).

haul&diy - inspiracje na święta 4

Teraz wystarczy tylko Wasza wyobraźnia, więc modyfikujcie moje propozycje i prześlijcie je do mnie a ja z ogromna przyjemnością obejrzę Wasze dekoracje! Piszcie także komentarze jak u Was wygląda ozdabianie mieszkania. Starałam się dopasować wszystkie elementy, aby całość stwarzała magiczny klimat. Jestem bardzo zadowolona, sprawiło mi to ogromną radochę i każdy najmniejszy szczegół miał w moim przypadku znaczenie.

Mam nadzieje, że Wy również znaleźliście coś dla siebie, że udało mi się wprowadzić magiczny klimat i Was zainspirować. Czekam na Wasze wrażenia i pomysły, jakie planujecie lub już stworzyliście dekoracje?

Serdecznie Was pozdrawiam!

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment