to top

HAUL Mikołajkowy – inspiracje prezentowe

Kochani, cieplutko Was pozdrawiam w Mikołajkowy dzień i serdecznie zapraszam na HAUL Mikołajkowy, w którym zobaczycie pierwsze podpowiedzi prezentowe, pierwsze inspiracje. Przede wszystkim jednak pokaże Wam moje nowości kosmetyczne, czeka na Was – HAUL Mikołajkowy – inspiracje prezentowe!

HAUL Mikołajkowy – inspiracje prezentowe

HAUL Mikołajkowy - inspiracje prezentowe

Sklepy, które odwiedziłam w zeszłym tygodniu kuszą pięknie opakowanymi zestawami, zachęcają do zakupu. Zestawy kosmetyków są w każdej z drogerii, więc bez problemu znajdziecie prezenty dla swoich najbliższych. Już niedługo na blogu oraz na kanale YT pojawi się film z inspiracjami prezentowymi na Święta Bożego Narodzenia. Zrobiłam już listę, aby nie zapomnieć o najmniejszym nawet szczególe, ponieważ grudniowy nastrój wpływa na mnie zdecydowanie dekoncentrująco! Poniżej zostawiam Wam podział na sklepy oraz odnośniki do każdego z produktów. Wszystkie informacje odnajdziecie w filmie – serdecznie zapraszam do oglądania HAUL Mikołajkowy – inspiracje prezentowe!


HAUL Mikołajkowy – lista inspiracji

 1. SEPHORA
  • Paleta do makijażu oczu – Wonderful dreams (KLIK)
  • Paleta do makijażu – Wishes come true (KLIK)
  • Zestaw Miniatur – Too Faced – Sex and Chocolate (KLIK)
  • Błotna maseczka oczyszczająco-matująca (KLIK)
 2. ROSSMANN
  • SYOSS – Color Refresher – pianka do włosów odświeżająca kolor (KLIK)
  • Gliss Kur – Oil Nutritive – odżywka ekspresowa regeneracja (KLIK)
 3. ZIAJA
  • Maska do włosów wygładzająca – masło kakaowe (KLIK)

 

Mam nadzieję, że miło spędziłyście czas wspólnie ze mną i nowy HAUL Mikołajkowy – inspiracje prezentowe przypadł Wam do gustu! Jeśli miałyście którykolwiek z kosmetyków to serdecznie Was zapraszam do komentowania!

Pozdrawiam serdecznie 😉

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

 

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment