to top

Test Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Pierwszy grudniowy test właśnie na Was czeka! Kolor, który testuje bardzo kojarzy mi się ze świątecznym makijażem, więc to nie jest przypadek! Wracając do tematu inspiracji prezentowych – możecie podarować komuś śliczną, malutką pomadkę, która nie tylko cieszy oko, ale także przepięknie wygląda na ustach! Zapraszam na Test Bourjois Rouge Edition AQUA Laque.

Test Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Test Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Test Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Pomadki z Bourjois są bardzo znane i często wybierane podczas zakupów. Szczególnie wersje Rouge Edition Velvet i ta, którą dzisiaj mam okazję testować Rouge Edition AQUA Laque. Te pierwsze są bardzo trwałe, mają piękne odcienie i świetne wykończenie! Więcej na ich temat znajdziecie tutaj (KLIK) – nagrałam recenzję jednego z wielu kolorów, więc warto sprawdzić jak sprawdziła się u mnie! Jednak dzisiaj testuję inną serię, czas na kilka słów na temat pomadek Bourjois Rouge Edition AQUA Laque.

Świąteczne inspiracje z MakeUp Darii:

Opis producenta:

* Hybrydowe pomadki mają innowacyjną formułę. Połączenie wysokiej koncentracji wody oraz wyciągu z lilii wodnej zapewnia długotrwałe nawilżenie (10 godzin) ust i sprawia, że usta są rozświetlone i zdrowo wyglądają. Formuła pomadki jest przyjemnie płynna i delikatna, że nie czuć jej na ustach. Aqua Laque to pomadka nowej generacji, która olśniewająco błyszczy, jednak absolutnie nie lepi się.

Z przyjemnością przyznaję, że od dawna nie spotkałam się z opisem, który jest w całości zgodny z prawdą! To bardzo miłe zaskoczenie. Nawilżenie w ciągu dnia jest odczuwalne bez przerwy, więc tym lepiej, ponieważ mamy dwa jednym – piękny kolor i pielęgnację w jednym czasie! Na filmie same zobaczycie jak pięknie usta wyglądają pokryte pomadką, bardzo zdrowo i elegancko. Najważniejsze jest jednak wykończenie i formuła pomadki Bourjois Rouge Edition AQUA Laque, która jest połączeniem klasycznej szminki oraz błyszczyka. Pokrywamy usta przepięknym kolorem i na koniec otrzymujemy cudowne błyszczące wykończenie, które dodatkowo nie lepi się na ustach. Jest to fenomenalne uczucie, ponieważ usta wyglądają cudownie a na nich leży delikatna i aksamitna warstwa, kompletnie niewyczuwalna. Komfort noszenia pomadki jest ogromny! Jedyny minus, który zauważyłam to zdecydowanie mniejsza trwałość w porównaniu do poprzedniej serii – matowej. Jest to jednak w pełni zrozumiałe, ponieważ Bourjois Rouge Edition AQUA Laque nawilża usta i w inny sposób na nie działa. Ja jestem bardzo zadowolona i oczywiście zakochałam się we wszystkich kolorach, jednak do mojej kolekcji dołączyły trzy wyjątkowe odcienie!

  • Bourjois – Rouge Edition Aqua Laque (01 Appêchissant)
  • Bourjois – Rouge Edition Aqua Laque (07 Fuchsia perché)
  • Bourjois – Rouge Edition Aqua Laque (08 Babe idole)

Na pierwszy rzut oka możecie również zostać oczarowane opakowaniem, ponieważ jest wykonane bardzo starannie. Zobaczcie same wszystkie zdjęcia i film a zrozumiecie o czym mówię 😉 Aplikator jest bardzo precyzyjny, można z jego pomocą obrysować dokładnie kontur ust a następnie je wypełnić. Konsystencja jest bardzo przyjemna, delikatna i niewyczuwalna na ustach. Równie przyjemny jest zapach Bourjois Rouge Edition AQUA Laque, który kojarzy mi się z letnimi wyjazdami do dziadka, a konkretnie z agrestem , którymi podjadałam w ogrodzie! Uwielbiam ten zapach!

Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Bourjois Rouge Edition AQUA Laque

Wszystkie informacje i pokaz pozostałych odcieni zobaczycie w filmie, który przygotowałam. Czy miałyście okazję używać pomadki Bourjois Rouge Edition AQUA Laque lub może planujecie ją kupić? Jaki odcień jest Waszym ulubionym? I który z palety ośmiu odcieni wybrałybyście do świątecznego makijażu?

Pozdrawiam serdecznie!

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment