to top

Pakowanie prezentów – inspiracje

Czy jesteście już gotowi na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Czy wszystko jest już przygotowane, obmyślone? A może lubicie wszystko robić w ostatniej chwili z odrobiną adrenaliny? Jestem pewna, że wszystko będzie magiczne! Jednak gdybyście zapomnieli już od zeszłego roku jak zabrać się za pakowanie prezentów to zapraszam serdecznie – ten film jest dla Was!

U mnie w tym roku zdecydowanie spokojnie, bez pośpiechu, bez obaw, że o czymś zapomnę lub, że kurier odwiedzi mnie, ale dopiero po świętach 😉 Prezenty kupowałam z pewnym wyprzedzeniem i w odstępach czasu, aby zastanowić się, przejrzeć oferty sklepów i rozłożyć moje fundusze 😉 Więc nie obudzę się 25 grudnia bez pieniędzy na koncie – chociaż raz 😉

DSC_0049

Wróćmy jednak do tematu – pakowanie prezentów. Zadanie to często przyprawia nas o zawrót głowy i drgawki – szczególnie Panów! Jednak, wystarczy odrobina dobrej woli oraz krótki instruktaż a na pewno Wam się uda 😉 Prezent własnoręcznie zapakowany zawsze dodaje dodatkowej magii i czaru, ponieważ wiemy, że osoba, która nas obdarowała chciała zrobić coś więcej i dać coś od siebie. Taki mały, drobny gest jest niezwykle urzekający oraz miły. Pomijam sam fakt, że pięknie zapakowany prezent leżący pod choinką pobudza wyobraźnie, no i wygląda ślicznie! No dobra, ale od czego zacząć? Jak się zabrać za to całe pakowanie prezentów? Zapraszam na film i oczywiście krótki opis ze zdjęciami!

Potrzebne materiały:

  • Papier ozdobny lub folia przezroczysta – kolory, wzory to oczywiście rzecz gustu, każdy lubi coś innego 😉
  • Kokardki, wstążki – prezent z kokardką wygląda przepięknie – kokardy mogą być dla mnie wszędzie (najlepiej po kilka jednocześnie)
  • Taśma klejąca, nożyczki, kartonowe pudełko po butach
  • No i prezenty
  • I najważniejsze: wyobraźnia, kreatywność i ciepłe myśli o obdarowywanej osobie (to zdecydowanie ułatwi Wam sprawę)

Pakowanie prezentów – Sposób I – czyli jak wykorzystać pudełko po butach

pakowanie prezentów 3

Pakowanie prezentów – Sposób II – cukierki pod choinką

pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów – Sposób III – wszędzie kokardy

pakowanie prezentów 2

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment