to top

Inspiracje prezentowe

Gwiazdka tuż, tuż! Czy macie już wszystkie prezenty? A może jeszcze te najbliższe dni przeznaczycie na świąteczne sprawunki? Jeśli Wasze prezentowe zakupy będą last minute, to świetnie się składa – przygotowałam dla Was inspiracje prezentowe! Odetchnijcie więc spokojnie i przeglądajcie!

Inspiracje prezentowe z MakeUp Darii

U mnie prezenty czekają już w świątecznych opakowaniach, ale nie raz i nie dwa byłam w sytuacji kupowania prezentów w ostatniej chwili. Nie powiem jest to dla mnie zawsze stres, że może nie dostanę już zaplanowanego podarunku, że nie będzie tego jedynego koloru czy wzoru. Jednak spokojnie, tym razem poradzimy sobie z tym wspólnie. Przed Wami Inspiracje prezentowe – stworzyłam grafiki i inspiracje na prezenty dla kobiecej części, ponieważ na tym znam się najlepiej! Więc, jeśli szukacie jeszcze podarunku dla babci, mamy, ukochanej bądź przyjaciółki to serdecznie zapraszam!

Kochani, wszystkie moje świąteczne filmy i inspiracje znajdziecie poniżej 😉 Serdecznie Was zapraszam:

Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Wam do gustu i być może ktoś z Was zostanie jeszcze zainspirowany 😉 Dajcie znać jakie są Wasze pomysły na świąteczne prezenty! Wolicie gotowe zestawy kosmetyczne czy może biżuterię? I koniecznie dajcie znać, co chcielibyście dostać w tym roku od, oczywiście od Mikołaja 🙂

Inspiracje prezentowe z MakeUp Darii

Inspiracje prezentowe Inspiracje prezentowe 2 Inspiracje prezentowe 3 Inspiracje prezentowe 4 Inspiracje prezentowe 5 Inspiracje prezentowe 6 Inspiracje prezentowe 8 Inspiracje prezentowe 9 Inspiracje prezentowe 10 Inspiracje prezentowe 11 Inspiracje prezentowe 12

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment