to top

Pędzle z Chin

Akcesoria do makijażu to bardzo ważna sprawa. Jeszcze trzy lata temu nie znaleźlibyście ani jednego pędzla w mojej kosmetyczce – teraz nie wyobrażam sobie wykonania makijażu bez ich użycia. Testuję więc różne pędzle i przyszedł czas na specjalne zamówienie, czyli pędzle z Chin.

Pędzle z Chin

pędzle z chin

W tym filmie opowiem Wam jednak nie tylko o samych pędzlach, ale również o zamawianiu, przesyłce, płatnościach i pewnych obawach związanych z zamówieniami z chińskich stron.

Moje zamówienie było w zasadzie przypadkowe – na stronie aliexpress była promocja w wielu sklepach. Przeglądając mnóstwo kategorii natknęłam się właśnie na pędzle. Skusiłam się, ponieważ cena dziesięcioczęściowego zestawu wraz z pozostałymi kosztami wyniosła 32 zł. Zazwyczaj tyle płacę za jeden pędzel, więc moja ciekawość tym bardziej sięgnęła zenitu. O szczegółach dowiecie się z filmu, nie chcę Wam za wiele zdradzać 😉

Proces rejestracji na stronie, płatność są bardzo proste i nie ma się czego bać. Od momentu zamówienia paczki aż do jej odbioru śledzimy wszystko na stronie, jest to bardzo pomocne i mniej się martwimy o zamówienie. Ogólnie wszystko przebiegło bardzo pozytywnie.

pędzle z chin 1

pędzle z chin 2

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment