to top

Semilac zestaw startowy. Paznokcie hybrydowe we własnym domu.

Dzisiaj trochę inny temat, nadal w urodowym klimacie, bo nie mogłoby być inaczej! Jednak tym razem zajmiemy się wprowadzeniem w świat manicure! Pokażę Ci Semilac zestaw startowy i opowiem jak wykonać paznokcie hybrydowe we własnym domu.

Semilac zestaw startowy. Paznokcie hybrydowe we własnym domu.

Semilac zestaw startowy

Zacznijmy od najważniejszej kwestii – ile to będzie kosztowało? Zestaw startowy to koszt około 240-250 zł. Nie jest to tania zabawa, jednak jeśli przeliczyć tu wizyty u kosmetyczki raz na dwa czy trzy tygodnie okazuje się, że wręcz warto zaopatrzyć się w sprzęt. Po pierwsze zyskujesz pieniądze, po drugie możesz sama zrobić paznokcie hybrydowe we własnym domu!

Co znajdziesz w zestawie? Wszystkie najpotrzebniejsze produkty do wykonania pierwszego manicure hybrydowego! Oczywiście jest tu:
• lampa LED (mała, poręczna i szybka),
• Semilac® BASE 7 ml (lakier bazowy)
• Semilac® kolor (zazwyczaj jest to odcień 0256 My love)
• Semilac® TOP 7 ml,
• Odtłuszczacz Nail Cleaner Pure 50 ml
• płyn do usuwania lakieru hybrydowego Semilac® Remover 50 ml,
• folie do usuwania lakieru hybrydowego 50 szt.,
• waciki bezpyłowe 250 szt.,
• Semilac® Striper (pomoc przy zdejmowaniu hybryd),
• blok polerski,
• 2 pilniki do paznokci (o różnych ziarnistościach)

Semilac zestaw startowy 1

Lakiery, które otrzymujesz są pełnowymiarowymi produktami, które będą z Tobą przed długi czas, ponieważ są bardzo wydajne. Odtłuszczacz i płyn do usuwania lakieru hybrydowego mają mniejsze pojemności, więc tu uzupełnienie po kilku użyciach będzie konieczne. Semilac zestaw startowy to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz wykonywać paznokcie hybrydowe we własnym domu!
Zestaw jest rewelacyjny! Oszczędzasz kilkadziesiąt złotych i masz wszystkie produkty, które pozwolą osiągnąć idealny manicure. Jestem pewna, że świetnie poradziłabyś sobie z założeniem pierwszych hybryd! Jeśli jeszcze się zastanawiasz, nie jesteś przekonana czy to coś dla Ciebie to zapewniam, że to niesamowita wygoda. Może czas porozmawiać z koleżanka lub wybrać się na pierwsze hybrydy do kosmetyczki, a później to Ty będziesz profesjonalistką!

Jedyne ostrzeżenie: to wciąga! Masz jeden lakier, a po chwili chcesz mieć kolejne odcienie! Przecież my kobiety lubimy wszystko, co nowe. Serdecznie zachęcam Cię do przetestowania hybryd, warto!

A jakie są Twoje przygody z hybrydami? Jesteś na tak czy raczej omijasz je szerokim łukiem? Chętnie przeczytam, co sądzisz o manicure hybrydowym! Czekam na Twój komentarz 😉

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment