to top

Chińskie pędzle

W grudniu pojawił się wpis na temat pędzli z Chin. Opowiadałam w nim o zamawianiu, czasie oczekiwania i moim pierwszym wrażeniu. Teraz mogę opowiedzieć Ci znacznie więcej, jeśli chciałabyś poznać szczegóły i wiedzieć jak chińskie pędzle sprawdzają się u mnie, zostań dalej.

Chińskie pędzle

g (3)

Pędzle przebyły daleką drogę, aby do mnie dotrzeć, ale dotarły w cudownym stanie. Czyściutkie, miękkie i wyglądały bajecznie. Zdecydowałam się na komplet dziesięciu pędzli, za które zapłaciłam jedyne 32 zł. Nie wierzyłam do momentu ich dotknięcia, że będą nadawały się do czegokolwiek, a co dopiero do makijażu. Jednak jestem nimi oczarowana! Syntetyczne włosie jest nadal delikatne i przyjemne w zetknięciu z cerą czy delikatną skórą powiek. Wszelkie zanieczyszczenia, podkład czy cienie schodzą z nich z wielką łatwością. Po każdym myciu włosie lśni, zupełnie jak nowe. Ważny szczegół – jeszcze się nie zdarzyło by włosie zaczęło wypadać. W wielu droższych pędzlach (szczególnie na początku) zdarzały mi się takie sytuacje. W ogóle mam wrażenie, że moje pozostałe pędzle są nieużywane. Myślałam, że chińskie pędzle będą tylko dopełnieniem, a okazuje się, że jest odwrotnie.

Wspominałam już, że zestaw składa się z 10 pędzli: pięciu do makijażu twarzy i pięciu do makijażu oka. Te drugie są spore, więc najczęściej rozcieram nimi cienie, nakładam cień bazowy na całą powiekę, ponieważ ich duża powierzchnia nie pozwala na wykonanie precyzyjnego makeupu. Zdarza się, że używam ich do nakładania rozświetlacza lub precyzyjnego konturowania. W filmie zdradzam jeszcze więcej szczegółów, więc koniecznie zajrzyj i daj znać czy zamawiałaś już pędzle z podobnych stron. Jak sprawdzają się u Ciebie?

g (2)


Tu jeszcze odnośnik do poprzedniego filmu:


 Pozdrawiam serdecznie!

 

 ✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment