to top

Spełniajmy marzenia! Gala Twórców 2015

Kochani, MakeUp Darii bierze udział w Gali Twórców 2015 w kategorii Twórca Video Roku 2015 w kategorii Poradnikowe. Będzie mi przemiło, jeśli Ty również włączysz się w te inicjatywę! Spełniajmy marzenia!

Spełniajmy marzenia! Gala Twórców 2015

Jest to dla mnie ważny moment, ponieważ mam szansę zaprezentować swoje filmy/materiały i przede wszystkim swoją osobę. Niby nic nowego, bo przez cały czas nagrywam filmy, a jednak to nowość. Chcę zarażać swoją pozytywną energią, inspirować i pokazywać, że wszystkie marzenia należy spełniać.

No właśnie, marzenia! Dzięki każdemu wysłanemu smsowi możesz pomóc. Jak? To proste! Głosujesz na mój kanał wysyłając wiadomość na numer 7124 o treści K11157. Koszt to 1,23 zł i wędruje on do Fundacji Dziecięca Fantazja, czyli miejsca, w którym spełniane są marzenia dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.

Kochani, zróbmy dużo dobrego! Spełnijmy wspólnie mnóstwo marzeń! Wierzę w Was i liczę na Waszą pomoc. Sprawdźcie jak wygląda moje zgłoszenie (klik).

Udostępniajcie moje video w każdym miejscu – na Waszych Facebookach, Twitterach czy Instagramach. Z góry serdecznie Wam dziękuję!

Daria

spełniajmy marzenia

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment