to top

HAUL pielęgnacja | marzec 2016

Haul pielęgnacja marzec 2016, czyli kosmetyki, które są nieodłączną częścią mojego każdego dnia. Opowiem Ci o produktach do twarzy oraz włosów. Zaczynajmy!

HAUL pielęgnacja | marzec 2016

Mam swoich ulubieńców w kategorii makijażowej i oczywiście pielęgnacyjnej. Często wiąże się to z tym, że będąc w drogerii sięgam po te sprawdzone kosmetyki. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej nie poznawałabym nowych produktów. I tym razem postanowiłam dać szansę tym nieodkrytym przeze mnie. Jeszcze nie wiem czy zrobiłam dobrze, ale o tym przekonasz się w jednym z projektów denko.

Jesteś ciekawa, co to za nowości? Zacznę od pielęgnacji twarzy. Po pierwsze: towarzyszka moich poranków, czyli pianka oczyszczająca z NIVEA. Bardzo pobudza moją skórę rano, kiedy nie mogę się obudzić. Ma delikatny zapach i ładnie oczyszcza po całej nocy. Kolejne dwa produkty, które u mnie stanowią część wieczornej pielęgnacji: marka MIXA. Płyn micelarny i żel do mycia twarzy z zawartością cynku, czyli do walki z niedoskonałościami.

No i włosy. Numer jeden, czyli mój sprawdzony szampon PANTENE, który nie obciąża włosów i bardzo dobrze je oczyszcza. Z tej samej serii odżywka w piance pod prysznic – prawda, że brzmi to dziwnie? O dziwo, sprawdza się bardzo dobrze. Jeden zakup, który był totalnie przypadkowy – mus głęboko nawilżający. Jest bardzo odżywczy i również w formie pianki.

Ostanie dwa kosmetyki do stylizacji włosów. U mnie po raz pierwszy – marka AUSSIE i seria objętościowa. Obydwa produkty odbijają włosy u nasady i utrzymują fryzurę w bardzo dobrym stanie przez długi czas. Ne obciążają włosów i ułatwiają mi ich modelowanie.

HAUL pielęgnacja


LISTA PRODUKTÓW


Zobacz poprzedni HAUL z kosmetykami kolorowymi:

A co nowego pojawiło się u Ciebie? Napisz mi w komentarzu, co ostatnimi czasy sprawdza się w Twojej pielęgnacji twarzy lub włosów. Jestem bardzo ciekawa, jakich produktów używasz.

Pozdrawiam cieplutko!

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment