to top

Projekt denko | marzec 2016

Projekt denko | marzec 2016, czyli przegląd kosmetyków, które najprościej mówiąc zużyłam. W dzisiejszym odcinku opowiem Ci o produktach do pielęgnacji twarzy oraz kilku kosmetykach kolorowych.

Projekt denko | marzec 2016

W tym filmie chciałam skupić się przede wszystkim na produktach do pielęgnacji twarzy, które są dla mnie niezastąpione. Przede wszystkim są sprawdzone, bardzo wydajne i rzeczywiście widzę ich pozytywne działanie. Jak już z pewnością sama wiesz, pielęgnacja jest podstawą!

Tym razem udało mi się zebrać sporą ilość kosmetyków kolorowych. Najczęściej opowiadam o produktach pielęgnacyjnych do ciała, twarzy czy włosów. W tym odcinku pojawiają się tusze do rzęs (w tym moje ulubione!), eyeliner, puder, korektor oraz jeden bubel kosmetyczny – baza pod cienie.

Poniżej zostawiam Ci pełną listę produktów, abyś mogła jeszcze dokładniej się im przyjrzeć. Napisz w komentarzu, jaki tusz do rzęs możesz polecić? Który jest Twoim ulubieńcem?

projekt denko

 


 

LISTA PRODUKTÓW

 


 

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

 

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

  • Dawid Czajkowski

    Wow! Super! <3

    5 kwietnia 2016 at 15:30 Odpowiedz

Leave a Comment