to top

Eveline Ideal Cover Full HD

Czas na test – tym razem test podkładu Eveline Ideal Cover Full HD. Jest to podkład matująco – korygujący. Jeśli jesteś ciekawa jak sprawdził się na mojej cerze, koniecznie czytaj dalej!

Eveline Ideal Cover Full HD

Podkład kupiłam w trakcie promocji w Rossmannie – zobacz haul z Rossmanna z kwietniowych promocji:

Za 30 ml produktu musimy zapłacić około 25 zł – 30 zł w zależności od drogerii. Buteleczka, w której znajduje się podkład jest szklana, porządzenie wykonana. Całość wyposażona jest w pompkę, która wygodnie dozuje się kosmetyk. Można wycisnąć dokładnie tyle podkładu, ile trzeba.

Odcień, który mam to 201 Ivory, jeden z najjaśniejszych, jeśli nie najjaśniejszy. Właściwości tego podkładu to przede wszystkim efekt półmatowy, satynowy. Nie jest to mocne zmatowienie cery, które na cerze wygląda naturalnie. Trwałość to do 16h pełnej trwałości według opisu producenta. W przypadku krycia określone jest ono jako mocne – można je stopniować poprzez nakładanie cienkich warstw. Konsystencja jest średnia, delikatnie lejąca. Podkład na twarzy zastyga w dość szybki sposób, lecz dobrze się z nim „pracuje”.

W ciągu dnia podkład wyglądał bardzo ładnie. Cera nie była przeładowana makijażem, efekt, który uzyskałam był niezwykle naturalny. Nałożyłam jedynie jedną, cienką warstwę, ponieważ mój dzienny makijaż musi był delikatny.

Eveline Ideal Cover Full HD


Plusy:

 • Niska cena
 • Naturalne wykończenie
 • Delikatny zapach
 • Kolorystyka
 • Konsystencja

Minusy:

 • Krycie
 • Trwałość

Reasumując: podkład sprawdził się całkiem nieźle. Oczywiście każda z nas ma inne oczekiwania, inny typ cery i różne problemy. Ogólnie jestem zadowolona i na pewno będę używać podkładu w kolejnych miesiącach.

Napisz mi czy miałaś okazję go używać i jak sprawdził się u Ciebie? A może masz swój sprawdzony podkład, który jest Twoim numerem jeden? Jestem bardzo ciekawa! Będzie mi ogromnie miło, jeśli podzielisz się ze mną swoją opinia w komentarzu 😉

Dziękuję za dzisiaj! Do zobaczenia,

D.

 

 

 

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

 • Olivka B

  Oglądałam filmik. Całkiem ciekawy test, fajnie przedstawiony i interesująco opisany produkt. Mnie osobiście nie przekonują podkłady z Eveline, ale to rzecz gustu i własnych upodobań 🙂
  Obserwuję 🙂 Pozdrawiam

  13 maja 2016 at 22:22 Odpowiedz

Leave a Comment