to top

Zdejmowanie hybryd w 3 prostych krokach

Manicure hybrydowy towarzyszy mi już od ponad roku, oczywiście z pewnymi przerwami. Sam wybór kolorów, wzorów jest rewelacyjny. Nowe odcienie lakierów, testowanie produktów rożnych marek jest dla mnie fantastyczną zabawą. Jednak zdejmowanie hybryd w 3 prostych krokach – nie należy już moich ulubionych zajęć.

Zdejmowanie hybryd w 3 prostych krokach

W moim przypadku noszenie hybryd to wiele plusów i ogromne ułatwienie. Po pierwsze paznokcie są zadbane, wyglądają nieskazitelnie i z przyjemnością się na nie patrzy. Kolejną zaletą jest to, że moje naturalne paznokcie rosną szybciej i nie tracą na swojej mocy – są zdrowe, nie łamią się i nie rozdwajają. No i chyba największy plus – lakier hybrydowy jest ze mną przynajmniej dwa tygodnie – do momentu kiedy odrost zaczyna mi przeszkadzać 🙂

Tym razem długo nosiłam hybrydę, minęły ponad dwa miesiące. Dodatkowo przedłużyłam paznokcie żelem i zmieniłam w trakcie kolor hybrydy, bo jednak dwa miesiące z jednym kolorem – czy to możliwe? Po tej krótkiej paznokciowej historii czas przejść do rzeczy! Zobacz jak wygląda zdejmowanie hybryd w 3 prostych krokach.

Przydatne akcesoria:

  • Aceton lub Remover
  • Pilniczki i blok polerski
  • Waciki kosmetyczne lub bezpyłowe
  • Folie do ściągania hybryd/ folia aluminiowa
  • Dłutko lub patyczki różane

Zdejmowanie hybryd w 3 prostych krokach

KROK 1 – Spiłowanie wierzchniej warstwy

KROK 2 – Przyłożenie wacików nasączonych acetonem lub removerem i owinięcie ich folią aluminiową

KROK 3 – Zdjęcie lakieru za pomocą dłutka i patyczków różanych

Zobacz sama jakie to łatwe – w filmie podpowiadam jeszcze o paru ważnych sprawach, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli nie jesteś pewna lob wprawiona nie zdejmuj lakieru hybrydowego sama. Pójdź do koleżanki, która wie jak to zrobić lub do profesjonalistki i podpytuj. To dużo lepsze rozwiązanie niż odrywanie lakieru czy ściąganie hybryd siłą. Płytka może nieodwracalnie się uszkodzić, będzie wrażliwa i delikatna, a zapuszczenie ładnych paznokci będzie trwało dużo dłużej.

Mam nadzieję, ze krótki tutorial okaże się pomocny. Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania pisz bez wahania 😉 Jestem ciekawa jak u Ciebie wygląda zdejmowanie hybryd. Czy masz swoje patenty na tę czynność?

Czy widziałaś już poprzednie filmy o manicure hybrydowym? Poniżej zostawiam Ci dwa linki, w jednym z nich mówię trochę o zestawie startowym a w drugim pokazuje moje lakiery i ozdoby, których używam najczęściej:

 

 

 

 

Daria Kadłubowska

Jeśli teraz czytasz ten wpis oznacza to, że znalazłaś się w moim świecie. Świecie którym chcę się z Tobą od tej chwili dzielić. Znajdziesz tu moje pomysły, inspiracje makijażowe i wiele innych codziennych spraw :) Zapraszam i życzę miłej lektury!

Leave a Comment