to top

blogerka urodowa

Nazywam się Daria Kadłubowska – jednak w Internecie tworzę jako Makeup Darii. Blogerką urodową zostałam przede wszystkim z pasji i chęci dzielenia się moimi pomysłami z innymi. Filmy oraz bloga tworzę prawie od dwóch lat, dokładnie od 14 marca 2014 roku, wtedy pojawił się mój pierwszy film.

Z każdym nowym postem lub filmem uczę się i wyciągam wnioski. Prowadzenie bloga i kanału na YouTube odkrywa przede mną nowe możliwości, pozwala osiągać wytyczone cele. Moja misja? Inspirowanie i pokazanie, że zawsze trzeba podążać za marzeniami.  Uwielbiam testować kosmetyki, pisać o nich oraz przekazywać moje doświadczenia czy odczucia dalej, do moich Odbiorców. Czerpię z tego ogromne pokłady energii, robię to, co kocham i właśnie to przekazuję dalej.

* Wykonanie makijażu nie jest trudne. Wystarczy kilka prostych kroków i sprawdzone kosmetyki, aby zostać swoją własną wizażystką. Praktyka czyni mistrza. - Bobbi Brown

✔️Tam mnie znajdziesz!✔️

 

O_mnie_YTYouTube

Jest to serce mojego blogowego świata. To właśnie na tej platformie komunikuję się i publikuję na bieżąco dla moich Widzów. Zamieszczane przeze mnie filmy są starannie edytowane, bezustannie staram się dążyć do perfekcji.

 


 

O_mnie_Fb1

Facebook

Informuję tutaj moich Widzów o najnowszych filmach i materiałach zamieszczanych na blogu. Przekaz dopełniam sporą ilością zdjęć.

 


Instagram


Snapchat

@makeupdarii

snapcodec

 

 

✔️Bądź ze mną na bieżąco!✔️